Ha nem hiszed, hogy minden a megfelelő időzítésen múlik, akkor csak képzeld el, hogy a pasid kedd reggel, a trolin zötykölődve kéri meg a kezed. Na ugye.
Az a rokon, aki akkor támad be kedvenc kérdésével, miszerint “Na és hogy állsz a fiúkkal/lányokkal?“, amikor épp egy csúnya lepattintáson estél túl.
Aki akkor firstworldproblemezik Facebookon, amikor nagyon nem A teljes cikkért KLIKK!
: Tizdolog
Mondd el a véleményed

