Úgy látszik, hogy kikerült rám egy láthatatlan tábla, ami felszólítja a gazfickókat, hogy nyugodtan, mindenfajta retorzió nélkül belém kössenek, megtámadjanak, és ha a helyzet úgy hozza, akkor ki is raboljanak. A múltkori cigis incidensem után most komolyabb szituációba keveredtem. A teljes cikkért KLIKK!
: Men.hu
Mondd el a véleményed