40 év letöltött büntetés után kegyelmi eljárást indít az állam a tényleges életfogytiglanra ítélt bűnözőknél-ezt Répássy Róbert, az Igazságügyi Minisztérium parlamenti államtitkára jelentette be. Azért módosították a törvényt, mert a strasbourgi emberi jogok bírósága elmarasztalta Magyarországot.
Source:: tv2
Mondd el a véleményed



