40 év után szabadulhatnak az életfogytiglanra ítéltek

40 év letöltött büntetés után kegyelmi eljárást indít az állam a tényleges életfogytiglanra ítélt bűnözőknél-ezt Répássy Róbert, az Igazságügyi Minisztérium parlamenti államtitkára jelentette be. Azért módosították a törvényt, mert a strasbourgi emberi jogok bírósága elmarasztalta Magyarországot.

A teljes cikkért KLIKK!

Source:: tv2

Hirdetés
Mondd el a véleményed

Szunai Linda:˝a testem nem játék˝

Rontja -e az országimázst a finn focista kirablása?