Az van, hogy minden második posztot úgy akarok kezdeni vagy úgyis kezdek, hogy istentelenül rühellem a nyarat, a meleget, a napsütést, egyszerűen nem érzem ilyenkor jól magam a bőrömben és különben is útálok izzadni és legyen már november. Na jó, október. Komolyan mondom, ha nem lenne kocsim és tömegközlekednem meg gyalogolnom kéne ebben az időben, akkor tuti sírógörcsöt és idegrohamot kapnék. Bezzeg télen napi két órát sétálok és élvezem a hideget. Ez van, született vámpír vagyok. Persze nyilván nem úszhatom meg anélkül a nyarat, hogy kimenjek az utcára, de védőfelszerelés nélkül sehova.
