Forma 1 hétvége van Magyarországon, így mi másról is szólhatna a blogom most, mint erről. Hozom nektek az egyik legnagyobb ikont, akinek persze nem csak a szája jár nagyon profin, de az sem utolsó.
Jöjjenek a finn Kimi Raikkönen aranyköpései, amelyek alapján talán nem véletlen a beceneve: Jégember. Flegma, laza, humoros és kicsit morbid a srác, de ezért is szeretjük.
“Valahol azt olvastam, hogy a részeg emberek szerencséjével vezetek.”
“Ne beszélj hozzám a kanyar közepén!” (Kimi versenymérnöke rádión mondott valamit Kiminek.)
“Nincs szükségem igazából semmire. Boldog vagyok, hogy túl vagyunk a karácsonyon, mert ez eléggé unalmas dolog.”
Riporter: – Megkérdezhetlek arról az állítólagos szerelmi A teljes cikkért KLIKK!
