Mikor egy kutyust befogadnak az állatmentők, nem mindig sejtik, mennyi időt fog náluk tölteni. Ha szerencséjük van, kapnak némi információt, de bizony sokszor csak náluk derülnek ki olyan problémák, ami miatt egy-egy mentvény “beragad”. És most nem az idős kutyákról van szó, hisz Ők, igen nagy hátránnyal indulnak, bár mi sem értjük, miért.
Mondd el a véleményed


