Az átlátszó flakonban jól látható ahogy elkülönül egymástól a kék és az átlátszó fázis. A kupak könnyen kezelhető, nem nehéz kinyitni, és praktikus kis kiöntő nyílás is van rajta. A folyadék használat előtt felrázandó, hogy a két réteg összekeveredjen, és ki tudja fejteni hatását. Egész gyorsan visszaáll a helyére a két folyadék a felrázás után.
A smink eltávolító hatása szerintem tökéletes, mindenféle erőlködés nélkül pillanatok alatt lehet vele leszedni a szemfestéket és a szempillaspirált. Mivel olajos nem szárítja a bőrt, de zsíros érzetet sem hagy maga után. Nekem abszolút nem irritálja a szemem, nem pirosodik ki tőle, és nem is csípi.
