Hogyha emlékeztek még a múlthét vasárnapi posztomra, akkor láthattátok, hogy tegnap, azaz másodikán megrendezésre került az első általam felvetett blogtalálkozó! 🙂 Őszintén, nagyon izgultam miatta, lesz-e érdeklődő, eljön-e valaki, aztán a hirtelen közbejött programok ellenére is hárman összegyűltünk 11-kor a Repeta kinti részén. Kami, Dóri, és én alkottuk ezt a társaságot, viszont kicsit később a Rossmannban csatlakozott hozzánk még egy barátnőm, így a végén már négyen róttuk Vác utcáit.
Reggel kimentem drága Kami elé az állomásra, nehogy eltévedjen nekem. Szegénykémet megzavarta a sok lassítás, így kisebb úristen, nem szálltál le a vonatról? kétségbeesés után kiderült, nem, még nincs Vácon, A teljes cikkért KLIKK!
Blogtali | Augusztus 2.
Sziasztok!
Mondd el a véleményed
