Bőröndben dugta el a drogot

Bőröndbe rejtett 15 kiló kábítószert egy taksonyi férfi. A rendőrök Csepelen igazoltatták, átvizsgálták a kocsiját, akkor találták meg a bőröndnyi zöld növényt. Később házkutatást tartottak nála, ahol találtak még kék színű port, 13 tő, három méter magas növényt, valószínűleg marihuánát, mérleget és csomagolóanyagokat is. A férfi beismerte, hogy kábítószert termesztett. …

A teljes cikkért KLIKK!

Source:: tv2

Hirdetés
Mondd el a véleményed

A zenekar marad, a dobos megy…

Roxanne őrület a P.Mobil énekesétől – ahogy még senki sem hallotta