Csak az a magyar munkáltató bízik a távmunkában, aki már maga is csinálta

Akik még nem próbálták, azokat a munkatársak feletti kontroll csökkenése, az adatbiztonság, vagy a vállalati kultúra hiánya aggasztja, úgyhogy inkább ellenzik. A teljes cikkért KLIKK!

: Divány

Mondd el a véleményed

Vb: Brazília – Kolumbia

Vb 2014: a franciák elleni meccsre felépülnek a németek sérültjei