Már hetek óta halogatom ezt a posztot, mert mindig lusta voltam neki ülni és átnyálazni a legutóbbi poszt óta termelődött több száz képet a rosszaságaimról, de most végre nekiálltam és íme a végeredmény…
A két kép között 6 hónap telt el…
Csak hogy teljes legyen a kép… És senki ne higgye azt, hogy azért nőttek meg, mert megették a másik kettőt… 😀
Hirdetés
Nyuszi Cica ül a fűben….
Szeretik egymást….
Pocika…
Próbál feljönni az erkélyre…
Szívecskés
Támadásra készen…







