Remélem mindenkinek nagyon kellemesen teltek az ünnepek, de mire ezt a bejegyzést olvassátok már javában megkezdtük a 2014-es évet is. Decemberben annyi új terméket kipróbáltam, hogy kicsit már magam is soknak találtam (piperéből van olyan, hogy sok? 😀 ), de mentségemre legyen, hogy vannak köztük olyanok is, amik csak álltak a polcon és még csak most kerültek sorra.
ARCÁPOLÁS | Rengeteget bajlódtam az utóbbi hónapokban az arcbőrömmel, egyszerűen nem bírtam rájönni, hogy mitől lett problémásabb az szokásosnál. Később beigazolódott, hogy az arctisztítási rutinomon kellett sürgősen változtatnom, ugyanis a bőröm nem szerette a habzó arctisztítókat, így gyorsan átpártoltam a A teljes cikkért KLIKK!
Hirdetés
Mondd el a véleményed
