Sziasztok Lányok!
A legutóbbi bejegyzésemben beszámolhattam arról, hogy a blog megkapta fennállása első “Liebster Award” – díját (azóta megérkezett a második is), ma pedig egy újabb elismerésről adhatok hírt nektek: néhány napja megkeresett az allinpackaging.hu képviseletében a teszter kampányukért felelős munkatársuk, Inez, aki lehetőséget kínált a cégükkel történő együttműködésre, és biztosított arról, hogy örömmel támogatnák a csomagolóanyagaikkal (műanyag tégelyek, üvegcsék, szórófejek, stb…) a blogot és például a kozmetikumkészítős bejegyzéseimet.
Egy pillanatig sem volt számomra kérdés, hogy igent mondok-e a megkeresésre, így ma megmutathatom nektek azt a 10 darab terméket, amelyet a cég küldött tesztelésre, illetve beszámolok az első tapasztalataimról A teljes cikkért KLIKK!
Egy pillanatig sem volt számomra kérdés, hogy igent mondok-e a megkeresésre, így ma megmutathatom nektek azt a 10 darab terméket, amelyet a cég küldött tesztelésre, illetve beszámolok az első tapasztalataimról A teljes cikkért KLIKK!
Mondd el a véleményed


