Életre kelt álomvilág a színpadon – videóval

Hirdetés

Már ötödik hónapja hívnak rendbontó játékra az Orfeumban a kapuját tágra nyitó babaház lakói. A XXI. század revüműsora, a Puppet Show túlmutat a hagyományos értelemben vett szórakoztatáson: impozáns, vibráló, sokszínű, változatos, dinamikus és garantáltan áll-leejtő.

Az egyedi, extravagáns, pikáns, új és újragondolt zenékre koreografált, látványos show-műsor táncbetétjeit két kiváló művész álmodta meg. Színházi előadások, könnyűzenei videoklipek, divatshow-k és tévéműsorok foglalkoztatott táncos-koreográfusa, Szabó Anikó, valamint a kortárs tánc egyik kiemelkedő hazai alakja, Túri Lajos Péter világszintű produkciót állított színpadra alkotótársaival.

„A Puppet Show teljesen eltér az eddig megszokott Orfeumos előadásoktól, koncertektől. Próbáltuk ötvözni a mai pop/soul zenei világát a klasszikus zenével. Ezzel A teljes cikkért KLIKK!

Hirdetés

: Bellacafe

Mondd el a véleményed

Számmisztikai kalendárium augusztus

Így képzik a gyermekkatonákat Magyarországon