Elfoglaltak egy üresen álló belvárosi házat a Város Mindenkié Csoport aktivistái. A tűzoltók is kivonultak, mert az épület életveszélyes, attól féltek, hogy rádől a több száz emberre. Az akciónak az volt a célja, hogy felhívják a figyelmet arra, hogy sok embernek nincs hol laknia, mégis rengeteg lakás üresen …
Source:: tv2
Mondd el a véleményed



