Elfoglaltak egy belvárosi házat

Elfoglaltak egy üresen álló belvárosi házat a Város Mindenkié Csoport aktivistái. A tűzoltók is kivonultak, mert az épület életveszélyes, attól féltek, hogy rádől a több száz emberre. Az akciónak az volt a célja, hogy felhívják a figyelmet arra, hogy sok embernek nincs hol laknia, mégis rengeteg lakás üresen …

A teljes cikkért KLIKK!

Source:: tv2

Hirdetés
Mondd el a véleményed

Hajókkal üldözték George Clooney-t

Kiszakadtak a kerekei a balesetben