Elfogytak #7

Hirdetés
Az utóbbi időben elég sok kenceficém fogyott el,csak nemrég volt a 5. elfogytak poszt, de már itt is a következő… Ezúttal nagyrészt arcápolási termékek kerültek a szemeteskosárba…

Clean & Clear morning energy shine control daily facial lotion: Legutóbb, amikor elfogyott az avonos tonikom lusta voltam megvárni, amíg megjönne az Avon rendelés, ezért csak lekaptam ezt a tonikot a Müllerben a polcról. Különsebb problémám nem volt vele, meg vagyok vele elégedve, bár az Avonos szerintem jobban tisztít, és picit talán szárítja is a bőrt.
Újravásárolnám? Elképzelhető, hogy újravásárolom, ez a második flakonom belőle, előtte a narancssárgát vettem meg.
Balea 3 az 1-ben arctisztító: A teljes cikkért KLIKK!

Hirdetés

: Thimmyke lakk kuckója

Mondd el a véleményed

TBS: Pink Grapefruit testvaj | Teszt

A kor korlátai