Még tavasszal vettem egy csodaszép csipkés ruhát az F&F-ben egy esküvőre. Az akkori zsákmányos posztban kértétek mutassam meg felvéve is. Mivel megígértem, így nem bújok ki a dolog alól. 🙂 Az esküvő már megvolt, így elkészültek a épek is. 🙂
Sokat gondolkodtam, hogy fekete vagy pink kiegészítőkkel vegyem fel, ez a nyaklánc megvan pinkben is, és kis táskám is lett volna hozzá. De végül a fekete mellett maradtam, és a körmömön jelent meg a pink. 🙂
Természetese páromnak is lila nyakkendőt kellett felvennie, hogy az unokatesója szavaival A teljes cikkért KLIKK!
Mondd el a véleményed



