Egy ideje rákaptam a lakkozásra, így amikor megjelentek az Essence 2014 őszi/téli szortimentváltás képei, alig kaptam levegőt! Ennyi szépséget egy helyen..:D Lassan el kell kezdenem gyűjteni a pénzem, hogy mindet meg tudjam majd venni…:D
Nektek hogy tetszenek az újdonságok? 🙂









