Anna 20 évesen gondolt egyet, és saját határait feszegetve egy szerelmi csalódás elől menekülve költözött Londonba. Egy évvel később a korábbi tervek ellenére még mindig a brit fővárosban él, talált munkát, sikeresen eltartja magát és már az egyetemen gondolkozik – olvasható a hataratkelo.blog.hu oldalon. Divat lett külföldön keresni a boldogságot. Igaz, ha visszatekintünk, akkor mindig is volt „menni vagy maradni” kérdés. Csak egykoron disszidálásnak hívták. A teljes cikkért KLIKK!
: Men.hu
Mondd el a véleményed


