Az emberek egy része annyira félénk, szégyellős, hogy képtelen élvezni az életet. Mindez örökös aggodalommal, súlyos esetben nagyfokú depresszióval jár. Az illető elszigetelődik, elmagányosodik, félénksége miatt számos lehetőséget kihagy, és kapcsolatokat is alig létesít.
Forrás: Női portál
Mondd el a véleményed



