Férfi vízilabda vb 2022 – program itt

Férfi vízilabda vb 2022 – program itt

A FÉRFITORNA CSOPORTBEOSZTÁSA
A-CSOPORT (Budapest): MAGYARORSZÁG, Brazília, Montenegró, Grúzia
 B-CSOPORT (Debrecen): Japán, Görögország, Németország, Horvátország
C-CSOPORT (Sopron): Olaszország, Kanada, Dél-Afrika, Spanyolország
D-CSOPORT (Szeged): Kazahsztán, Egyesült Államok, Ausztrália, Szerbia

A FÉRFITORNA MENETRENDJE/EREDMÉNYEI

JÚNIUS 21., KEDD
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.30: 
Brazília–Grúzia
21.00: Montenegró–Magyarország

B-CSOPORT
18.00:
 Németország–Japán
19.30: Görögország–Horvátország

C-CSOPORT
18.00: 
Dél-Afrika–Olaszország
19.30:
 Kanada–Spanyolország

D-CSOPORT
18.00: 
Ausztrália–Kazahsztán
19.30: Egyesült Államok–Szerbia

JÚNIUS 23., CSÜTÖRTÖK
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.30: 
Grúzia–Montenegró
21.00: Magyarország–Brazília

B-CSOPORT
18.00: 
Horvátország–Németország
19.30: Japán–Görögország

C-CSOPORT
18.00: 
Spanyolország–Dél-Afrika
19.30: Olaszország–Kanada

D-CSOPORT
18.00:
 Szerbia–Ausztrália
19.30: Kazahsztán–Egyesült Államok

JÚNIUS 25., SZOMBAT
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.30:
 Brazília–Montenegró
21.00: Magyarország–Grúzia

B-CSOPORT
18.00:
 Japán–Horvátország
19.30: Görögország–Németország

C-CSOPORT
18.00:
 Olaszország–Spanyolország
19.30: Kanada–Dél-Afrika

D-CSOPORT
18.00: 
Kazahsztán–Szerbia
19.30: Egyesült Államok–Ausztrália

JÚNIUS 27., HÉTFŐ
HELYOSZTÓK (SZEGED)
17.00: 
A4–B4
18.30: C4–D4

PLAYOFF A NEGYEDDÖNTŐÉRT (BUDAPEST)
14.00: 
A2–B3
15.30: A3–B2
17.00: C2–D3
18.30: D2–C3

JÚNIUS 29., SZERDA
HELYOSZTÓK (SZEGED)
14.00: 
mérkőzés a 15. helyért (a 13–16. helyért vívott helyosztók vesztesei)
15.30: mérkőzés a 13. helyért (a 13–16. helyért vívott helyosztók győztesei)

A 9–12. HELYÉRT (SZEGED)
17.00: A2/B3–C2/D3
18.30: A3/B2–C3/D2

NEGYEDDÖNTŐ (BUDAPEST)
13.00: 
A1–C2/D3
16.00: B1–C3/D2
19.30: C1–A2/B3
21.00: D1–A3/B2
* A magyar válogatott továbbjutása esetén a negyeddöntőben este 21 órakor játszik.

JÚLIUS 1., PÉNTEK
HELYOSZTÓK (SZEGED)
17.00: 
mérkőzés a 11. helyért (a 9–12. helyért vívott helyosztók vesztesei)
18.30: mérkőzés a 9. helyért (a 9–12. helyért vívott helyosztók győztesei)

AZ 5–8. HELYÉRT (BUDAPEST)
14.30: 
A1/C2/D3–B1/C3/D2 (a negyeddöntők vesztesei)
19.30: C1/A2/B3–D1/A3/B2 (a negyeddöntők vesztesei)

ELŐDÖNTŐK (BUDAPEST)
16.00: A1/C2/D3–B1/C3/D2
21.00: C1/A2/B3–D1/A3/B2
* A magyar válogatott továbbjutása esetén az elődöntőben este 21 órakor játszik.

JÚLIUS 3., VASÁRNAP (BUDAPEST)
HELYOSZTÓK
13.00: 
mérkőzés a 7. helyért
17.00: mérkőzés az 5. helyért

14.30: BRONZMÉRKŐZÉS
20.00: DÖNTŐ

A MAGYAR VÁLOGATOTT KERETE
KAPUSOK: 
Lévai Márton (OSC), Szakonyi Dániel (FTC), Vogel Soma (FTC)
MEZŐNYJÁTÉKOSOK: Angyal Dániel (Szolnok), Burián Gergely (OSC), Erdélyi Balázs (Vasas), Fekete Gergő (FTC), Hárai Balázs (OSC), Jansik Szilárd (FTC), Konarik Ákos (Szolnok), Manhercz Krisztián (OSC), Mezei Tamás (Vasas), Molnár Erik (FTC), Nagy Ádám (Szolnok), Német Toni (FTC), Pohl Zoltán (FTC), Varga Dénes (FTC), Vámos Márton (FTC), Vigvári Vendel (FTC), Zalánki Gergő (Pro Recco, olasz)

Ez a cikk Férfi vízilabda vb 2022 – program itt először a Retromuzsika.hu. oldalunkon jelent meg.

Mondd el a véleményed

Vízilabda vb 2022 – program itt

Dove önbizalom program – infok itt!