Sziasztok!
Már a három legnagyobb fesztivál közül kettő lezajlott, de az augusztus még tartogat néhány remek rendezvényt! Jövő héten kezdődik a Sziget és még B.my.Lake és a Strand fesztivál is. A bátrabbak sátorban töltik a hajnali óráikat átérezve az igazi fesztiválélményt. A barátnőimmel a Balaton Soundon immáron második éve sátraztunk. Tavaly tökéletes idő volt, de mint nyilván hallottátok (vagy részesei voltatok) idén hatalmas esőzések tarkították a fesztivált. Ez nem rontotta el a kedvünket, de sok tanulságot leszűrtünk, és ezeket szeretném megosztani Veletek!
-
Korán érkezzetek a kempingbe! A sátrat mindenképp olyan helyen állítsátok fel, ahol nincs a közelben gödör vagy mélyedés. A teljes cikkért KLIKK!
Hirdetés Mondd el a véleményed
