Mivel természetesen hullámos-göndör (értsd szénaboglya-oroszlánsörény) a hajam, így értelemszerűen utálom és egyeneset szeretnék ergo vasalom, mint állat, de azért néha-néha (érdekes módon mostanában gyakrabban) szeretem meghagyni a loknikat, csak éppen 100 alkalomból egyszer állnak úgy ahogy kéne. Vagy lelapul az egyik oldalon, vagy össze-vissza állnak kifelé a tincsek, vagy éppen nem göndörödik rendesen. De persze egy jó (vagy kettő) formázó termékkel csodát lehet tenni.
Csak éppen egy baj van: itthon nem nagyon lehet göndör hajra való termékeket kapni, csak fodrászkellékesnél, jó drágán legtöbb esetben. Valamiért a drogériákban ritkán találni ilyen specifikus vonalat, pedig van, csak ide nem hozzák vagy én A teljes cikkért KLIKK!
Hirdetés
Mondd el a véleményed
