Elég kiadós lesz ez a bejegyzés mert nagyon sok minden összegyűlt a napokban, hetekben. Ráadásul sajnos Essence termékekből is sikerült bevásárolni, nem is gondoltam, hogy ennyi mindent fogok venni. Mondjuk nem baj, mert a termékek többségével meg vagyok elégedve, sőt, úgy néz ki az egyikből lehet vissza kell mennem egy másik színért is 😀 (figyelitek…KELL :D)
Körömlakk téren is volt habzsi-dőzsi rendesen. Essie és KBShimmer lakkokat szereztem be, lent még mesélek bővebb sztorit is 🙂 Na lássuk először a színmintákat az Essence sminktermékekhez, hátha valakinek megtetszik valami és még le tudtok csapni rájuk mielőtt végleg eltűnnek.
ESSENCE
