Lenge nyári felső, “gyöngy” táskával 🙂
Csodás ez a manikűr, tudnám nyáron és télen is hordani.
Aki eddig úgy gondolta, hogy szépen ír, az goldolja át újra 😀
Uhh…ilyesmit majd megpróbálok csinálni az OPI Push and Shove-val *-*
Gyöngyös gyűrűk!!! <3
Summer in your face 🙂 Az enyhén zöldes arany különösen tetszik!
Egyszerű, de kicsit sem unalmas.
Muhahaha 😀 😀 😀
*-*








