Így harcolj a munkahelyen, ha előléptettek

Hirdetés

Egy új főnök érkezése mindig válthat ki rossz érzést az alkalmazottakból, mert felborul a megszokott rend, újra alkalmazkodni kell, ki kell lépni a komfortzónából. Sok olyan cég van, ahol bizonyos időközönként szándékosan áthelyezik a vezetőket, aminek az az egyik oka, hogy a csoporttagok ne kényelmesedjenek el, hanem mindig legyen bennük bizonyítási vágy. Az ilyen változások rosszul érintik a munkatársak nagyobb részét, de általában még nehezebben reagálnak, hogy egyszer az egykori kollégájuk lesz az új főnökük. Ha te is abba a helyzetbe kerültél, hogy egykori csapattársaidat kell irányítanod, akkor szembe kell nézned néhány olyan problémával, ami szinte törvényszerűen jelentkezik egy ilyen A teljes cikkért KLIKK!

Forrás – bővebb ITT:: Men.hu

Mondd el a véleményed

James Franco úgy néz ki, mintha egy 90-es évekbeli fiúcsapatból lépett volna elő

Legyél te is konty királylány!