Feltételezem, hogy nem mi vagyunk az egyetlen kisgyermekes család, akiknél a fényképezőgép állandóan izzítva van. Egy kétéves ugyanis bármelyik pillanatban produkálhat fotótémát, amiről az elfogult szülő, naná, hogy nem akar lemaradni!
Mondd el a véleményed



