Sziasztok!
Elérkezett a SAKK sminkverseny 2. fordulója az Állatminták 🙂 Sokat gondolkoztam, hogy mit is csináljak, több elképzelésem is volt, de végül maradtam a kígyónál 🙂 Abban bíztam, hogy talán nem fogja a többi versenyző választani, de mint az előző fordulónál, itt is volt akivel egy rugóra járt az elképzelésünk 🙂
Nekem így sikerült:
Hirdetés
Nekem így sikerült:
Ha elnyerte a tetszéseteket ez a smink, akkor 2014. július 31. 21 óráig tudtok szavazni ITT.
A versenyzők képei alatt megtaláljátok a szavazódobozt, ahol a nektek tetsző sminkre leadhatjátok a szavazatotokat CSAK 1 LÁNYRA!
Nagyon szépen köszönöm a szavazatokat!!!

