Jótündér project

Hirdetés

Sziasztok!

A karma egy nagyon szeszélyes dolog. Nem válogat ember és ember, jó és rossz között. Feltétel nélkül valamilyen módon visszajuttatja Hozzád, amit beleadtál a világba. Ezért (is) érdemes odafigyelnünk, hogy hogyan viselkedünk másokkal, miként éljük az életünket, és ahol tudunk, segítsünk! Nem csak jobb hangulatod lesz, ha teszel valamit a közért, hanem megváltozik az emberek nézete Veled szemben és Te is visszakapod a jót, amit szolgáltatsz.

Hirdetés
Leírok pár ötletet/ tippet, amellyel jobbá teheted a környezeted életét!

  • Nézz körül a ruhásszekrényedben, fiókjaidban, polcodon és válogasd ki azokat a darabokat, amelyek még jó állapotban vannak, de már nem használod őket. Vidd A teljes cikkért KLIKK!

    : Nuckuruc makeup

    Mondd el a véleményed

Azta!- Tényleg befolyásolhatnak minket észrevétlenül?

City Tour – 2. Párizs