Egy nagy adag terméket sikerült elfogyasztanom júliusban, lássuk is mik voltak ezek!
Hajápolás
Aussie Miracle Moist sampon (teszt): Szerettem ezt a sampont, nem volt vele semmi problémám, azonban mégis örülök hogy elfogyott, hiszen legalább 3-4 sampon vár még ugyanerre a sorsra. Sajnos a balzsamjából maradt még, így azt beáldozom ecsettisztításra majd 🙂
Toni&Guy hővédő: Nagyon szerettem mert nem zsírosította a hajam, de mégis védte a vasalás és a szárítás bántalmaitól. Újravettem volna, de már nem találtam a Müllerben, így egy Lee Stafford verzió mellett döntöttem, nagyon kíváncsi leszek az mit tud.
