Bár júliusban kifejezetten nem voltam bevásárlókörúton, annak ellenére hozzám került innen onnan néhány szépség, amelyet megmutatnék most nektek, hiszen többek között lesznek olyan termékek is, amelyek akciósan kerültek hozzám és még a mai napig kaphatóak.

Bár idén már nem terveztem napszemüveget venni, a sors azonban közbeszólt, hiszen nagyjából egy hónapja elhagytam a szemcsimet. ( Igen, ügyes vagyok, tudom. ) Rettentően sajnáltam, mert bár nem volt márkás darab, annyira szerettem viselni és szerintem kifejezetten jól is állt. Ezért kezdtem kutakodni a napszemüvegek után a DM-ben, és sikerült is egy egészen hasonló stílusú, fazonú és formájú darabot kifogni, A teljes cikkért KLIKK!
Mondd el a véleményed
