Karolinától múlt héten megkaptam a Liebster Awardot, amit innen is nagyon szépen köszönök! Volt már a blogon különböző award-os bejegyzés, ITT vagy a menüsor “Személyes” fülére kattintva csemegézhettek belőlük. Régen volt már ilyen jellegű bejegyzés, ezért nagyon örültem neki, magamtól nem nagyon van kedvem ilyen bejegyzéseket írni, illetve nem tudom miről kellene. De így kaptam 10 kérdést, amit még a “játékszabályoknak” eleget téve kiegészítek 5 érdekességgel (eredetileg tízzel kellene, de 5-nél többet nem tudtam kiagyalni, annyi mindent írtam már magamról az eddigi award kérdések során). A díjat nem adnám tovább, mert már megint nagyon elburjánzott a A teljes cikkért KLIKK!
Mondd el a véleményed
