Magyarok vizsgáltak ebolásokat

Ebolás betegeket vizsgált két magyar orvos, Nyugat-Afrikában, Guineában. Nagyon szigorú körülmények között, mobil laborokban vizsgálták a fertőzésgyanús emberek mintáit, a betegeket pedig sátrakban kezelték. Azt mondják, olyan borzalmas körülmények vannak, hogy bárki, szinte bármikor …

A teljes cikkért KLIKK!

Source:: tv2

Hirdetés
Mondd el a véleményed

Lemondott a tűcsereprogram miatt

Időjárás-előrejelzés – 2014.10.06. este