Ebolás betegeket vizsgált két magyar orvos, Nyugat-Afrikában, Guineában. Nagyon szigorú körülmények között, mobil laborokban vizsgálták a fertőzésgyanús emberek mintáit, a betegeket pedig sátrakban kezelték. Azt mondják, olyan borzalmas körülmények vannak, hogy bárki, szinte bármikor …
Source:: tv2
Mondd el a véleményed



