Ezt a lakkot még az első bejegyzéseim egyikében említettem de aztán nem nyúltam utána túl sokszor egészen eddig. Pár hónapja újra felbukkant és azóta sokszor ezt viselem. Már a neve is csábító, Late Night Latte. A sok karácsonyi piros és csillámos lakk után most nem akarok semmi feltűnőt vagy színeset viselni a körmeimen így ilyenkor többnyire ehhez a lakkhoz nyúlok. Visszafogott és mutatós, nagyon szeretem.
A száradási ideje teljesen átlagos, kell neki pár perc mire teljesen megszárad. Egy rétegben elég csíkosan szárad viszont több rétegben szépen kiegyenlíti a hibákat. Tartósságára nem panaszkodhatok, bár nem A teljes cikkért KLIKK!
Mondd el a véleményed
