Régen volt már nagy Andrássy úti körkép a Burzsujon. Ennek részben az az oka, hogy a pesti luxusélet továbbra sem vetekszik a párizsival, részben pedig az, hogy amikor mégis történik valami, azt általában meg is írjuk. Így nyár közepére most mégis összegyűjt egy csokor kisebb-nagyobb újdonság, vegyesen jó és kevésbé jó hírekkel.
- A legjobb hír, hogy végre nagyobb helyre költözött az Omega. Nem mentek messzire, konkrétan csak a szomszédig, ahol úgy egy évvel ezelőttig a Franck Müller lakott. Ez egyúttal azt is jelenti, hogy annak újranyitására az a minimális esély is elszállt, ami eddig volt.

- Most már egészen biztos, A teljes cikkért KLIKK!
: Burzsuj
Hirdetés Mondd el a véleményed