Minnie Mouse körmök

Hirdetés
Sziasztok!

Valami vidám, nyárias körömdíszítésre vágytam már ideje, de nem igazán akart jönni az ihlet. A minap azonban megpillantottam egy Minnie egérrel díszített édességes dobozkát és jött az isteni szikra: rózsaszínes kombóval újraalkotni az egérlánykára jellemző jegyeket, úgymint a pöttyöket és a masnit. Ha ránézek a körmömre, máris jobban indul a napom, jó ellenszer a rosszkedv ellen. No és persze az ihletadó csoki is nagyon finom 🙂

Lehet, hogy a következő körmös sorozatom édesség ihlette lesz…? 😉

Hirdetés

Pontozókkal roppant könnyen elkészíthető 🙂

Viselnétek hasonló manikűrt hétköznapokon?

A teljes cikkért KLIKK!

: Alanora

Mondd el a véleményed

Balatonra költözik a Fitbalance!

Fergeteges Operett Show a Vígadóban