Sziasztok!
Valami vidám, nyárias körömdíszítésre vágytam már ideje, de nem igazán akart jönni az ihlet. A minap azonban megpillantottam egy Minnie egérrel díszített édességes dobozkát és jött az isteni szikra: rózsaszínes kombóval újraalkotni az egérlánykára jellemző jegyeket, úgymint a pöttyöket és a masnit. Ha ránézek a körmömre, máris jobban indul a napom, jó ellenszer a rosszkedv ellen. No és persze az ihletadó csoki is nagyon finom 🙂
Lehet, hogy a következő körmös sorozatom édesség ihlette lesz…? 😉
Pontozókkal roppant könnyen elkészíthető 🙂
Viselnétek hasonló manikűrt hétköznapokon?
: Alanora
Mondd el a véleményed



