Akármilyen jól is kezeljük a közösségi oldalunkat, valószínűleg elkerülhetetlen, hogy beleütközzünk néha egy-egy negatív kritikába. Ilyenkor még azért nem kell eltemetni a céget, vagy azonnal nekitámadni az illetőnek. De akkor mit érdemes tenni?
A legjobb megoldáshoz az alábbi tippek vezetnek:
Ne töröljünk!
Első és legfontosabb szabály, hogy nem a törlés a megoldás! Nagy a kísértés, hogy azonnal töröljük a negatív visszajelzéseket, de ez nem vezet jóra. Bízzunk a márkánkban és a saját közösségünkben! Hamarosan bemutatunk egy-két esettanulmányt, amelyet nem kíméltek a rajongók egy-egy komment törlését követően. Elöljáróban a cégnevek: Nescafe, TV2, Starbucks…
Ne válaszoljunk dühből!
A negativitás elleni küzdelem gyakran igen fárasztóvá válhat. Ha egy A teljes cikkért KLIKK!
