Mit tegyünk a negatív kritikákkal online és közösségi térben?

Hirdetés

Akármilyen jól is kezeljük a közösségi oldalunkat, valószínűleg elkerülhetetlen, hogy beleütközzünk néha egy-egy negatív kritikába. Ilyenkor még azért nem kell eltemetni a céget, vagy azonnal nekitámadni az illetőnek. De akkor mit érdemes tenni?

A legjobb megoldáshoz az alábbi tippek vezetnek:

Ne töröljünk!

Hirdetés

Első és legfontosabb szabály, hogy nem a törlés a megoldás! Nagy a kísértés, hogy azonnal töröljük a negatív visszajelzéseket, de ez nem vezet jóra. Bízzunk a márkánkban és a saját közösségünkben! Hamarosan bemutatunk egy-két esettanulmányt, amelyet nem kíméltek a rajongók egy-egy komment törlését követően. Elöljáróban a cégnevek: Nescafe, TV2, Starbucks…

Ne válaszoljunk dühből!

A negativitás elleni küzdelem gyakran igen fárasztóvá válhat. Ha egy A teljes cikkért KLIKK!

: Közösségi média

Mondd el a véleményed

Mentés másként a Facebook-on…

Radnóti Színház (Budapest) – jegyek és programok itt