Fesztivál szezon lévén most ilyen témában alkottunk. Sajnos idén nem megyek fesztiválozni, de ha mennék valami glitteres-színes manikűrt álmodnék meg magamnak. Valami ilyesmit mint ez:
Alapként most fehéret kívántam és a glitteres csilli-villit szimpla ezüst glitterekkel oldottam meg. A színkavalkádot a naplementére hajazó sárga-lila átmenet adja (mert az igazi buli is akkor kezdődik). Hogy meglegyen a harmónia ezüst lakkal felfestettem a “party on” feliratot is az OPI Push and Shove-val (amit azóta is csak istenítek és a megvételét az év legokosabb döntésének tartom :D).


