Még júliusban jártam Pesten az Árkádban, ahol nem lehetett kihagyni a Nailland standját… És ha már megnéztem akkor nem tértem haza üres kézzel. 🙂
A nyomdalemez mintái nagyon tetszenek, viszont azóta még nem is volt alkalmam nagyon próbálgatni mit tudok belőle kihozni, így erről még nem tudok nyilatkozni. De ami késik nem múlik…
A nyomdázó szettel is barátkozok még. a BPS-es lemezekhez nem igazán akart jó lenni, remélem a MoyYouhoz jobban fog passzolni, és nem feleslegesen vettem meg.
A GR lakkot nem tudom miért vettem meg… 😀 Talán kellett egy lakk is, és A teljes cikkért KLIKK!
Hirdetés
Mondd el a véleményed


