Mára ismételten a nemrégiben készült manikűrömet hoztam nektek, ami igen, ismételten a neon vonalon mozog, hiszen képtelen vagyok ettől eltérni idén nyáron. Eddig sem volt bajom a neonnal, sőt, szerettem is, de idén teljesen átmosta az agyam a neon és a matróz minta. A rózsaszín és a párducminta pedig már évek óta nagy kedvencem, ebből született a mai alkotás.

Az összes körmömre alapként felkentem a Lovely Classic kollekciójából a 25-ös fehér árnyalatot. A középső és a gyűrűsujjam egy réteget kapott csupán, hiszen fölé került a Moyra ikonikus 64-es neon pink színű lakkja. A többi körömre két réteg A teljes cikkért KLIKK!
Hirdetés
Mondd el a véleményed
