Ahogy ígértem, igyekszek kicsit több napi sminkes poszttal jelentkezni :). Heti kettő optimálisnak tűnik, egyelőre maradok ennél a mennyiségnél. A mai alkotás (megint) egyszerű, gyors és viszonylag visszafogott, a hangsúly pedig a korall ajkakon és orcákon van. Meg a szemöldökön :). Az ihletet pedig az adta, hogy régen használtam már korallos színeket, ami vicces, mert ez a kedvencem.
A szemsmink alapja egy enyhén rózsaszínes barna, fényes szín (nagyon szépen kiemeli a kék szemeket – UD Toasted), ezt mélyítettem el egy matt feketével (UD Faint) és emeltem ki egy fényes világos bézzsel valamint egy csillamosabb, nagyon világos bronzos színnel A teljes cikkért KLIKK!
Hirdetés
Mondd el a véleményed
