Csak gyorsan, munka előtt feldobom ezt a sminket – nem vagyok elájulva a képektől, de olyan régóta ez az egyetlen értelmes sminkem, pláne a blogon, hogy megosztást kíván 😀 Eléggé elfáradtam ebben a hónapban, de a lehető legjobb értelemben: volt szerencsém egy csodálatos csapattal dolgozni, és rengeteget fejlődni, tanulni, figyelni – mind szakmailag, mind emberileg. Ugyanis Az Őrült Nők Ketrece előadásban sminkeltünk, és fogunk is a nyári szünet után, legközelebb augusztus 28-án. A megtekintést melegen ajánlom, sőt, kötelezővé teszem minden kis olvasómnak, aki szeretne nagyokat nevetni, miközben sziklaszilárd emberi értékeket vonultatnak fel a színpadon, és nem utolsó sorba csodás sminkekben A teljes cikkért KLIKK!
Hirdetés
Mondd el a véleményed
