Ezt a naptejet még névnapomra kaptam ajándékba májusban és azóta is ezt használom egész nyáron… Nem volt még ilyen barnítós naptejem, ezért nagyon kíváncsi voltam rá, hogy vajon mit tud, de nem kellett benne csalódnom. 🙂
“Alacsonyfokú védelem a naphoz szokott bőrnek
Karotinnal és E vitamin tartalmával elősegíti a barnulást és gyönyörű, aranyló barnaságot kölcsönöz a bőrnek. Ápoló formulájának köszönhetően bársonyossá varázsolja a bőrt és meghosszabbítja a napfény okozta barnaságot.”
200 ml-es kiszerelésben lehet a miénk ez a barnulást elősegítő alacsony (6-os) faktorszámú naptej. Az árával sajnos nem vagyok tisztában, mert ajándékba kaptam és azóta nem jutott eszembe, hogy keressem a boltok polcain… A teljes cikkért KLIKK!
Mondd el a véleményed
