Mostanában nagyon elhanyagoltam a körmös bejegyzéseket, de az az igazság, hogy az elmúlt időszakban szinte mindig ugyanazt a 4-5 lakkot viseltem. Az utóbbi hetekben ez a két lakk volt az abszolút kedvencem, szerintem ők ketten úgy illenek össze mint a mogyoróvaj és a lekvár. 😀 Szinte mindenhol ebben a párosításban láttam őket, így biztosan ti is, de ha kíváncsiak vagytok rá, rajtam hogyan mutatnak, illetve mi a véleményem róluk, akkor nézzétek meg a teljes bejegyzést. 😉
A két lakk a Lovely limitált kiadásából való. Ha szerencsétek van, még elcsíphetitek őket a Rossmann-ban. 😉
