Egyik hétvégén úgy éreztem kicsit kreatívkodnom kell rántotta készítés közben, ezért inkább omlett formában készítettem el a reggeli tojást.
Hozzávalók:
– 4 tojás
– 2 virsli
– sajt
– lilahagyma
– kaliforniai paprika
– só, bors
Elkészítés:
– A kis kockára vágott hagyma egy részét kevés olajon megpirítottam, majd a serpenyőbe tettem a karikára vágott virslit is sülni. Amikor a virsli nagyjából készre sült hozzáadtam a felvert, fűszerezett tojásokat, és kevergetés nélkül majdnem készre sütöttem ezt is. Ekkora hozzáadtam a kockára vágott paprikát és a maradék hagymát, reszeltem rá sajtot és kicsit még sütöttem. 🙂
Négy felé vágva tálaltam. 🙂
Szeretitek A teljes cikkért KLIKK!
Mondd el a véleményed


