Sziasztok!
Meddig kell tűrni a pofonokat? Vajon ezek elősegítik a fejlődésed? Túl tudsz lendülni a megpróbáltatásokon?
Sajnos a mai világban, aki ki mer lépni a komfortzónájából pofon osztogatókkal fog találkozni. A kellemetlenkedők pedig azok, akik bent ragadtak a saját kis gödrükben és nem szeretnek ott egyedül lenni, ezért jó ötletnek tartják, hogy visszahúzzák maguk mellé a másikat. Ilyenkor sokkal több olyan helyzet adódik, amivel meg kell küzdened, de a rögös út végén mindig nagyobb kincs vár, mint az egyenesén. Aki a biztosságos zónában marad nem kap annyi ingert és általában szépen át tudja vegetálni az életét nagyobb megpróbáltatások nélkül. Azok azonban A teljes cikkért KLIKK!
Hirdetés
Mondd el a véleményed
