A
Csomagolás: hosszú, elegáns, négyszögletes csomagolást kapott, a kupak pedig matt szilikonréteggel van bevonva. Az applikátora a szokásos méretű szivacsban végződik, amivel nagyon könnyű a megfelelő helyre felvinni a matériát, de az eldolgozásához külön ecset vagy ujjacska kell. Nekem külön tetszik, hogy ilyen hosszú, mert szeretem, ha az applikátor is hosszabb, nem csak 3-4 cm. Az árnyalat az alján jelzett (05 Beige), összesen három árnyalatban kapható, ez a középső. Ez külön jó hír a nagyon világos bőrűeknek, mivel én nagyjából NC20-25 vagyok nyáron, és most passzol a bőrömhöz. Összesen 8 ml korrektort kapunk, felbontás után 12 hónapig áll A teljes cikkért KLIKK!
Mondd el a véleményed
