A Sailor Moon kihívás utolsó témája Neptun tündér, vagyis Mylene. El sem hiszem, hogy ez a kihívás is a végéhez ért… Tengerkék ruhája és haja inspirált a manikűr elkészítésénél.
Alapnak egy szó szerint tengerkék lakkot az Astor fashion studio dark water blue-t használtam, egy tengerkék lakkot, az Astor fashion studio majestic bluet használtam. És a gyűrűs ujjamat különböző méretű félgyöngyökkel díszítettem.
A félgyöngyöket a Born Pretty Store webáruháztól kaptam tesztelésre. A tárcsában három különböző méretű fehér gyöngyházas bevonatú félgyöngy található. Nem rajongok a körömből A teljes cikkért KLIKK!
Mondd el a véleményed



