Ha nyár, akkor neon! Imádok nyáron a neon színeket viselni, bár ez nálam nem évszakfüggő, én télen is képes vagyok neonra festeni a körmeim. ezúttal egy nagyon gyors, egyszerű megoldásnál maradtam, előkaptam három Moyra Vivid sand lakkot, pár szegecset és kész is a tökéletes gyors nyári manikűr. 🙂
Szeretitek a neon manikűröket?
Mondd el a véleményed

