Summer NAC – Kagyló

Hirdetés
A nyári kihavás mai (pontosabban tegnapi :D) témája a kagyló. Amit én két irányból is megközelítettem a manikűrben a gyűrűs ujjamat törtkagylóval díszítettem, a a többi ujjam pedig fehéres gyöngyházfényű lett, mint sok kagyló héjának a belseje. Visszafogott elegáns kis manikűr lett szerintem, ennek ellenére megszerettem. 🙂

Az első manikűr ami elkészült valahogy nem lett a szívem csücske, de gondolom megmutatom azt is, az türkizes színvilágot képviselt, de úgy érzem kicsit sok lett a törtkagyló a gyűrűs ujjamon. :/

Hirdetés

Használtatok már tört kagylót?

Facebook / Bloglowin / Pinterest / A teljes cikkért KLIKK!

: Thimmyke lakk kuckója

Mondd el a véleményed

4 film plakátja debütált a Comic-Conon

Nincs szükség még egy bunkóra, elég van…